Loading...
Nasze centrum 2019-10-13T11:56:42+00:00
Wojciech Korbela - ZnanyLekarz.pl
Joanna Kowalska - ZnanyLekarz.pl

Nasze Centrum dla Was

Wierzymy w to, że istnieją cztery filary dobrego zdrowia i samopoczucia, a od tego w jakim są stanie zależy dobrostan całego organizmu.

Cztery filary

  • Psychika, sen, dieta i ruch to rzeczy, które składają sie na dobre zdrowie organizmu lub jego brak.
  • Jeżeli jeden z tych elementów szwankuje to zaczynamy podupadać na zdrowiu a gdy mowa o kilku elementach to wtedy jesteśmy już o krok od choroby lub zaczynamy naprawdę chorować.
  • W naszych centrach pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy wykorzystując naturalne metody leczenia starają sie przywrócić waszą utraconą równowagę i zdrowie.
  • Aby przywrócić Wasz dobrostan posługujemy się wiedzą i praktyką z zakresu: fizjoterapii, masażu, dietoterapii, a także programowania wysiłku fizycznego i prowadzenia ćwiczeń.
Wojciech Korbela
Wojciech KorbelaFizjoterapeuta Szkoleniowiec
Założyciel Centrum Leczenia i Terapii Holistycznej z filiami we Wrocławiu i Lubinie. Absolwent Wrocławskiego AWF z tytułem magistra fizjoterapii. Uczestnik wielu kursów z zakresu fizjoterapii między innym Terapia Wisceralna Aleksandra Ogułowa i Funkcjonalnej Terapia Manualna Mirosława Kapicy i innych kursów fizjoterapeutycznych a także kursów i szkoleń z zakresu dietetyki i treningu. Ukończył maraton Wrocławski w roku 2014, uwielbia podróżować.

Specjalizuje się w leczeniu pacjentów urazowych i ortopedycznych. W swojej praktyce wykorzystuje metody z zakresu terapii manualnej, zabiegi z zakresu chiropraktyki kręgosłupa jak i wisceralnej, terapię mięśniowo-powięziową, suche igłowanie, fizykoterapię, taping (plastrowanie) i wiele innych.

Możliwość odbycia wizyty po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej:

Wrocław (środy-czwartki)

Lubin (wtorki i soboty)

Joanna Korbela
Joanna KorbelaDietetyk kliniczny
Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja to żywienie kliniczne człowieka. Podczas swojego pobytu na Śląsku odbyła kilkuletnie praktyki w różnych placówkach; gabinetach dietetycznych oraz szpitalach. Zajmuje się między innymi dietoterapią chorób (otyłością, cukrzycą, chorobami układu sercowo-naczyniowego, chorobami tarczycy, nowotworami, chorobami neurologicznymi, zaburzeniami odżywiania, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi) oraz układaniem planów żywieniowych dla osób zdrowych, które potrzebują pozbyć się kilku zbędnych kilogramów lub wręcz przeciwnie – zbudować piękną muskulaturę ciała.
Tadeusz Jr. Homańczuk
Tadeusz Jr. HomańczukMasażysta Trener
Absolwent studiow pierwszego stopnia na AWF we Wroclawiu kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktor kukturystyki, boksu oraz certyfikowany zawodowy masażysta. Specjalizujacy się w masażach relaksacyjnych i rozluźniajacych z wykorzystaniem aromaterapii, gorących kamieni oraz baniek chinskich. Ponadto zajmuje się terapiami naturalnymi z wykorzystaniem leczniczych baniek ogniowych, swiecowaniem uszu oraz refleksologią stopy według Tradycyjnej Chińskiej Medycyny.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, bardzo fajny wywiad i szeroki wachlarz metod. Kontuzja barku zniwelowana podczas jednej sesji fizjoterapełtycznej, do tego taping do odciążenia problematycznego miejsca. Ciężko to opisać, przychodzi człowiek, nie może podnieść ręki, a wychodzi z pełnym zakresem. Zdecydowanie polecam!

Ri Cardo
Pacjent

Mam wrodzoną dysplazję stawów biodrowych, wizyta u Wojtka nie tylko ukoiła ból, ale także pozwoliła mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Dzięki niemu uzyskałam wiele informacji odnośnie mojego stanu zdrowia, o których nie miałam pojęcia, a wszystko to odbyło się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Z pewnością wrócę jeszcze do jego gabinetu. Polecam serdecznie, zwłaszcza tym którzy myślą że w ich przypadku już nic nie pomoże 🙂

Magda
Pacjentka

Wojciech is very skilled specialist. I had a medium knee pain which we were able to decrease and fix by rehabilitation massage and kinesio taping.

Azim
Pacjent

Pełen profesjonalizm! Wojtek ma indywidualne podejście do pacjenta i kompleksowe do jego problemu. Miałam spory problem z utrzymującym się obrzękiem operowanej okolicy i już po pierwszej wizycie u Wojtka zobaczyłam różnicę i poczułam ulgę. 😉 Widać, że wie co robi i że to lubi, bo atmosfera podczas zabiegu była super! Gorąco polecam! 😉

Katarzyna Gromnicka
Pacjentka

Pani Natalia, pomimo swojego młodego wieku, ma dużą wiedzę, bardzo dobre podejście do pacjenta, dostosowuje rehabilitację do opisanego problemu. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z jakimiś bólami kręgosłupa. Na pewno nie raz wrócę choćby na zwykły masaż ;))

Kinga
Pacjentka

Do Pana Wojtka trafiłam dwa lata temu z tzw.zapaleniem rozcięgna podeszwowego,dzięki jego fachowej pomocy i cennym wskazówkom spokojnie mogłam wrócić do czynnego biegania. Nasza współpraca trwa od tamtej pory. Polecam w 100 %.

Magdalena Pachucy
Pacjentka

Centrum Leczenia i Terapii Holistycznej Wrocław:

  • Kosynierów Gdyńskich 59 Wrocław (Sępolno)
  • 607 071 044
  • centrumleczeniaiterapiihol@gmail.com

Centrum Leczenia i Terapii Holistycznej Lubin: